Komunikat organizacyjny

Drodzy Biegacze – IV Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl z przyczyn od Nas niezależnych zostaje przeniesiony na 11 grudnia 2021!!!

Rozporządzenie zakazujące organizacji zawodów biegowych do 28 grudnia i brak przewidywalności kolejnych działań związanych z organizacją imprez biegowych, zmusza nas do podjęcia tej trudnej i smutnej decyzji.

Organizując we wrześniu VIII Przemyską Dychę  z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego pokazaliśmy, że można w czasie pandemii zorganizować zawody biegowe z zachowaniem bezpieczeństwa dla biegaczy, organizatorów, wolontariuszy i służb mundurowych. Mieliśmy nadzieję, że również 12 grudnia będziemy mogli spotkać się z Wami na linii startu i po raz kolejny zdobyć Twierdzę Przemyśl.

Przełożenie biegu na przyszły rok to dla nas trudna decyzja, gdyż przygotowania dopięliśmy prawie do końca. Pełna dokumentacja, 500 medali, 60 statuetek, wolontariusze, służby mundurowe, zabezpieczenie medyczne, sponsorzy i partnerzy biegu. Wszystko przygotowane. To miała być wyjątkowa bo zimowa edycja biegu. Nie chcemy organizować kolejnych wirtualnych zawodów, chcemy się z Wami spotkać by rywalizować na trasach fortecznych wśród najważniejszych zabytków architektury obronnej naszego kraju.

W związku ze zmianą terminu zawodów na przyszły rok proponujemy:

  • Przepisanie Waszego startu na 11 grudnia 2021 – jest to też opcja automatyczna, jeżeli nie zdecydujecie się na nic innego;
  • Przepisanie pakietu na inną osobę – możecie podjąć decyzję do 1 grudnia 2021;
  • Rezygnację ze startu i zwrot 100% wpłaconej opłaty startowej – data graniczna wyboru tej opcji to 10 grudnia 2020;
  • Rezygnacja ze startu w terminie późniejszym (po 10 grudnia 2020):
    • do 30 kwietnia 2021 – zwrot wpisowego 80%;
    • do 30 października 2021 – zwrot wpisowego 60%.

O Waszej decyzji poinformujcie nas mailowo na adres: pkb.przemysl@gmail.com w opisanych wyżej terminach.

Biegajcie, trenujcie i dbajcie o siebie. Mamy nadzieję, że w 2021 roku spotkamy się z Wami na wszystkich imprezach biegowych organizowanych przez Przemyski Klub Biegacza.